You have 0 Item(s) in your cart. Total : 0.00 

O firmie

Wywóz odpadów i gruzu z firmą Konbrud

Jesteśmy rodzinną firmą transportową istniejącą na rynku od 1987 r. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku - Jasieniu.
Zaś obszarem działalności obejmujemy również Kolbudy, Łęgowo, Pruszcz Gdański, Żukowo i okolice.

Proponujemy wynajem kontenerów oraz zsypu do gruzu.
W ofercie naszej działalności znajduje się także wynajem worków BIG BAG, przeznaczonych do składowania różnego typu odpadów.
Ponadto świadczymy usługi w zakresie wywozu gruzu i odpadów budowlanych.

TRANSPORT HDS

Dysponujemy specjalistyczną flotą transportową, pozwalającą nam na świadczenie usług HDS. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy transporcie betonu, piasku i innych materiałów. Oferujemy także specjalistyczne usługi z zakresu odśnieżania. Odśnieżamy place, parkingi, chodniki.

Ponadto zajmujemy się dostawami zaopatrzenia BHP  →  Sklep

We wszystkich podejmowanych działaniach dążymy do zachowania jak najwyższej jakości usług. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Naszym najważniejszym celem jest Wasze zadowolenie.

 

WYNAJEM KONTENERÓW

Prowadzimy wynajem pojemników m.in. na odpady i gruz. W ofercie dostępne są kontenery o pojemności ~4,5 m3 oraz ~7 m3. Proponujemy zarówno kontenery kryte, jak i odkryte.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem kontenera, skontaktuj z naszym biurem.

Kontener, poza współpracą długoterminową, wynajmujemy maksymalnie na tydzień. W celu zamówienia podstawienia, odbioru lub wymiany pojemnika skontaktuj się z nami pod nr tel. 58 322 13 52,  poniedziałek – piątek  8:00 – 16:00.

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na rzetelność i terminowość wykonania powierzonych nam zadań. Serdecznie zachęcamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne!

 

OBSŁUGA FIRM BUDOWLANYCH

Zapraszamy do naszego sklepu:

› on-line bhp-konbrud.pl
› stacjonarnego przy ul. Ostrzyckiej 2, Gdańsk – Jasień

www.konbrud.pl