O firmie

Wywóz śmieci i gruzu z firmą Konbrud

Nasza rodzinna firma transportowa istnieje na rynku od 1987 roku. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku, zaś obszar działalności obejmuje również Pruszcz Gdański, Żukowo i inne okolice.

Zajmujemy się wynajmem kontenerów i zsypów do gruzu, a ponadto świadczymy usługi w zakresie wywozu śmieci, gruzu i odpadów budowlanych. W zakresie naszej działalności mieści się również wynajem worków BIG BAG, przeznaczonych do składowania różnego typu odpadów.

TRANSPORT HDS

Dysponujemy specjalistyczną flotą transportową, pozwalającą nam na świadczenie usług HDS. Zapewniamy profesjonalną pomoc przy transporcie betonu, piasku i innych materiałów. Oferujemy też specjalistyczne usługi z zakresu mechanicznego zamiatania i odśnieżania. Odśnieżamy place, parkingi, chodniki. Ponadto zajmujemy się dostawami zaopatrzenia BHP. We wszystkich podejmowanych działaniach dążymy do zachowania jak najwyższej jakości usług. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie klientów.

WYNAJEM KONTENERÓW

Prowadzimy wynajem kontenerów na śmieci i gruz, a  także inne odpady. W ofercie dostępne są kontenery na wynajem o pojemności 4,5 m3 oraz 7 m3. Oferujemy zarówno kontenery kryte, jak też odkryte. Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem kontenera prosimy o kontakt z pracownikami Konbrud.

Kontener, poza współpracą długoterminową, można wynająć maksymalnie na tydzień. W celu zamówienia podstawienia, odbioru i wymiany kontenera prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 58 3221352, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Korzystając z naszych usług, możecie Państwo liczyć na rzetelność i terminowość wykonania powierzonych nam zadań. Serdecznie zachęcamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne!

OBSŁUGA FIRM BUDOWLANYCH

Zapraszamy do naszego sklepu on-line bhp-konbrud.pl
oraz stacjonarnego przy ul. Ostrzyckiej 2, Gdańsk-Szadółki

www.konbrud.pl